تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
amini_saha258
تعداد پست: 1
1513 بازدید
عنوان تاپیک

سحر اميني

بادرود و عرض ادب

سپاس از كار ارزشمند تون، به تازگي با راديو بينا اشنا شدم و كار هر روز من بعد بيدار شدنم و انجام كارهاي روتين ام شنيدن صداي زيبا و نكات كارشناسانه مفيدتون هست كه گويا در زمان درست هم برايم پديدار شده ايد عالي هستيد و عالي بمانيد.

درخصوص پرسش و پاسخ ؛ خواستم از حضورتون راهنمايي بخواهم كه چطور مي توانم بعد از شكست عاطفي در زندگي زناشوييم درسن ٤٥ سالگي دور از وطن بدون كار و هيچ عملكردي، به زندگي خودم ادامه بدهم. 

لازم هست بگويم با ازدواجم حدود هفت سال پيش كارم در صنعت نفت را بخاطر همسرم و مهاجرت اجباري ايشون از دست دادم و حالا با موضوع خيانت از جانب ايشون بعد از دو سال فرصت بهش و به خودم براي حل مسائل ليكن اين زندگي مشترك منتج به طلاق شده است.

حالا مسئله مهم براي من ادامه راه هست كه گيج و مستأصل شدم كه اصلا مسيرم چيست و چه كاري بايد انجام بدم با اين سنم و اينكه درآمدي ندارم و نمي دونم چه كاري بايد بكنم داره من رو داغون مي كنه، اينكه بمونم يا برگردم، اينكه اصلا بعد اين گپ كاري چه كاري مي تونم بكنم ، اينكه سراسر عمر زندگي مشتركم بجاي تعالي و رشد صرف مسايل ديگه اي شد، و حالا شناور در اين دنيا شدم كه وجود خودم رو اصلا ارزشمند نمي دونم و هيچ ايده اي نمي يابم كه انگيزه حركتم بشه😔

از شما و گروه كارشناسان خوبتون راهنمايي مي خواهم براي يافتن مسير درست و انگيزه و محرك شروع ايده پردازي و عملكرد 

سپاس بيكران از زيبا لحظاتي كه با صداي لطيف و مطالب عالي مي آفرينيد🙏🥰💝🍀

۱۴۰۲/۰۲/۰۹، ۰۹:۴۲
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

سلام به سحر عزیز

قبل اینکه راجع به سوالت نظرم را بگم یک پیشنهاد برات داشتم. ابتدا در ۲ ورکشاپ رایگانی که در وبسایت هست شرکت کن، در این مدت روی محتوای درس ها تمرکز کن. بعد از گذروندن این ۲ ورکشاپ دوباره همنیجا نظرت را بگو تا بهت پاسخ بدم. ابتدا لازمه یک سری باورها در شما تغییر کن و طرحواره ای که درش هستی شناسایی بشه.

وارد وبسایت رادیو بینا شو، اول در ورکشاپ پیله شرکت کن که پیش نیاز شرکت در ورکشاپ تله  هاست. بعد از اون میتونی وارد ورکشاپ تله ها بشی و تله های زندگیت را شناسایی کنی،

مرحله سوم میرسیم به اینکه باید چیکار کنی، 

www.radiobina.net

۱۴۰۲/۰۳/۱۹، ۱۹:۱۸

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز