تبادل نظر

همراهان عزیز انجمن « دردو دل کن رادیوبینا»!

 ممنون که ما را به عنوان بستری امن برای اشتراک تجربیات و دیدگاه‌های خود انتخاب کرده‌اید.

لازم به ذکر است که برای استفاده از امکانات این بستر و جلوگیری از هرگونه بی نظمی یا اختلال در عضویت شما و تداوم فعالیت انجمن، لازم است که قبل از عضویت، قوانین و مقررات استفاده از انجمن «بیا دردودل کن» را با دقت مطالعه فرمائید. قوانین ما چندان  سختگیرانه و پیچیده نیست و تنها برای استفاده بهینه شما و ادامه فعالیت‌های ماست.

توجه: نظارت بر روی قوانین درج شده با حساسیت زیادی انجام می‌گیرد و ناظران این بخش موظف هستند که در صورت بروز هرگونه تخلف، با آن برخورد کنند.


مقدمه و معرفی انجمن« دردو دل کن رادیوبینا»

این بستر تنها برای درد و دل و تبادل نظر نیست،  این انجمن با دراختیار داشتن بهترین مشاوران و روانشناسان در سراسر دنیا این امکان را برای شما فراهم کرده که علاوه بر اشتراک سؤالات و نظرات خود پیرامون موضوعات مختلف، بتوانید از آخرین مقالات علمی روز دنیا و همچنین خلاصه کتاب های کاربردی در وبسایت رادیو بینا بهره‌مند شوید. در کنار خلاصه کتاب‌ها و مقالات، در وبسایت رادیو بینا می‌توانید به پادکست‌های رایگان‌ ما دسترسی داشته باشید که به صورت خلاصه اما کاربردی، پیرامون موضوعات مختلف، به تحلیل و کارشناسی پرداخته است. همچنین این مجموعه دارای ورکشاپ‌های تخصصی در حوزه‌های مختلفی است که تمامی ورکشاپ‌ها براساس داستان‌ها و مشکلات شخصی کابرانی که سؤالات و دغدغه‌هایشان را برایمان مطرح کرده‌اند، طراحی شده است.

درنهایت در انجمن «دردو دل کن رادیوبینا» می‌توانید به فهرست مشاوران و درمانگرانی معتبر دسترسی داشته باشید که بعد از تأیید این مجموعه در مورد صحت و اعتبار مدارک این عزیزان، به درخواست همکاری‌شان پاسخ مثبت داده‌ایم. شما به صورت آنلاین و یا حضوری می‌توانید با هرکدام از اساتیدی که مرتبط با سؤال و چالش‌تان است ارتباط بگیرید.   بنابراین در این بستر هرآنچه که برای سلامت روح و روان شما ضروری است را می‌توانید به سهولت دسترسی داشته باشید.

قوانین  انجمن « دردو دل کن رادیوبینا»

 • انجمن دردودل کن تابع قوانین جمهوری اسلامی  بوده و کاربران عزیز موظف هستند که از هرگونه بحث، گفت‌و‌گو و تبادل نظری که در موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه بوده، پرهیز کنند. با کلیک بر روی فهرست مصادق محتوای مجرمانه، از فهرست این عناوین مطلع شوید.
 •  قبل از عضویت در انجمن، ابتدا قوانین را مطالعه کرده و پس از موافقت و تأیید محتوای آن، اقدام به عضویت کنید، پذیرش قوانین به معنای موافقت شما با مقررات مندرج شده است. لازم به ذکر است که اطلاعات حساب شما به صورت امانت در نزد ما محفوظ است.
 •  استفاده از تصاویر، کلمات و موضوعاتی که خارج از عرف جامعه ایرانی بوده، غیرمجاز است و ابتدا به کاربری که قوانین را زیر پا بگذارد، تذکر داده شده و در مرحله بعدی در صورت تکرار، دسترسی کاربر برای همیشه قطع خواهد شد.
 • از ثبت نام با نام کاربری تبلیغاتی و یا درج تصاویر و لوگوهای تبلیغاتی پرهیز کنید اما در صورتی که قصد تبلیغ دارید، با پشتیبانی ارتباط بگیر تا با هماهنگی اقدام به درج تبلیغات شما نمائیم.
 • لطفا برای نام کاربری خود از عنوان‌های رکیک و خارج از شئونات و عرف جامعه استفاده نکنید.
 • هر کاربر تنها مجاز به استفاده از یک نام کاربری است.
 • کاربران محترم توجه کنند که تبادل نظراتی که در انجمن صورت میگیرد به معنای تأیید مجموعه ما نبوده و صرفا برای اشتراک تجربیات شماست، بنابراین تفکر و تحلیل مستقل را از یاد نبرید.
 • تبلیغاتی که در انجمن با هماهنگی ما انجام می‌گیرد، بعد از بررسی کلی مجموعه جهت صحت اطلاعات موجود است اما انجمن هیچ مسئولیتی را در قبال خرید و فروش محصولات یا خدمات نداشته و جستجو و تحقیق گسترده توسط خود شما انجام خواهد گرفت؛ از این‌رو در هنگام خرید دقت کنید.
 • تاپیک‌های خود را در دسته‌بندی تعریف شده که توسط انجمن انجام شده، قرار دهید تا دسترسی به آن آسان‌تر انجام گیرد.
 • .از ایجاد تاپیک و پست‌های تبلیغاتی پرهیز کنید چراکه  در صورت مشاهده حذف خواهد شد.
 • درتاپیک‌ها از کاربران درخواست کمک نقدی نکنید . در صورت مشاهده دسترسی کاربر محدود خواهد شد.
 • هرگونه تاپیکی که مربوط به جهل و خرافه از جمله فال، طلسم و دعانویسی باشد، حذف خواهد شد.
 • تاپیک‌ها یا بحث‌هایی که در مورد موضوعات سیاسی،  فیلترشکن و سایت‌های فیلتر و غیراخلاقی منتشر شود، حذف خواهد شد.
 • توهین به قومیت‌ها و ملیت‌ها باعث حذف حساب کاربری شما خواهد شد بنابراین به عقاید و فرهنگ‌های یکدیگر احترام بگذارید.
 • هیچ کدام از محتواهای منتشر شده جنبه درمانی نداشته و صرفا اشتراک نظرات و تجربیات شماست. برای درمان و مشاوره تخصصی می‌توانید از بخش پروفایل همکاران در انجمن استفاده کرده و به صورت تخصصی از مشاوران و اساتید انجمن کمک بگیرید.

اگر در هر قسمت از انجمن مشکل داشتید حتما با پشتیبانی در تماس باشید.