تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
user_36605777
تعداد پست: 1
196 بازدید
عنوان تاپیک

سلام و خسته نباشین

من ۲۰ سال ترکیه زندگی میکردم ۱۰ سال پیش جدا شدم و رابطه جدی نداشتم آمدم ۴ سال پیش تهران و شناخت کوچیکی که داشتم و با برادر ایشون تجارت میکردم و وارد دوستی و رابطه عمیق شدیم با ایشون که بعد شاید ۳ ماه بعد خودش گفت اونم از کنجکاوی من که خواستگار داشته و بعدها متوجه شدم یکسال خواستگار در منزل ایشون زندگی می‌کنه که قول ازدواج داده بوده به پسره که نخواست من با ایشون و فرزندش زندگی کردم حدودا یکسال بعد گفت جدا زندگی کنیم که من خانه و وسایل گرفتم انسان پنهانکاری بود و میامد می‌رفت خلاصه میگفت اینکار را بکنی میام انجام میدادم میگفت من کی گفتم بارها گفت دنبال من نیا من نمیرفتم خودش میامد و من ۲ سال ایشون دکتر می‌بردم انگار مشکل در دوران کودکی داشت و فرزندش ایشون میزد و هیچ حرکتی نمی‌کرد بگذریم من خودم مریض روحی شدم و الان حی میاد می‌ره بهش گفتم خواهش میکنم یا بمون یا برو و من به جرات قسم میخورم هیچ پیش رفتی نکردم به جرات میگم دوستش دارم ولی گرفتار چی این شدم نمیدونم . احتیاج به کمکتون دارم .سپاس

۱۴۰۳/۰۱/۰۶، ۰۴:۵۳
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

سلام بر شما دوست عزیز لطفا تمرینی که براتون مینویسم را انجام بدید، روی یک ورق کاغذ ابتدا انتظاراتی که از یک رابطه دارید را بنویسید، تصور کنید شخصی به شما میگه قراره طبق درخواست شما، پارتنری را براتون فراهم کنن. بدون ترس و بدون استرس اینکه آیا لایق این پارتنر هستنید یا نه، فهرست خصوصیاتی که فکر میکنید برای داشتن یک رابطه خوب لازمه را بنویسید. البته برای نوشتن این لیست واقع بین باشید چون انسانی که بدون خطا باشه وجود نداره. در مرحله بعدی فهرست نقاط قوت و مثبت پارتنری که در حال حاضر باهاش در رابطه هستید را بنویسید. بررسی کنید که پارتنر شما تا چه اندازه به لیستی که در ابتدا نوشتید نزدیک هستند. در مرحله سوم لیست نقاط منفی را بنویسید. در پایان ارزیابی کنید که نقاط مثبت رابطه بیشتر هست یا نقاط منفی رابطه؟ حتما لازمه این تمرین نوشته بشه. اگر با وجود نقاط منفی رابطه همچنان اصرار به ماندن در این رابطه دارید، این سوالات را که براتون مینویسم را جواب بدید. ۱. آیا من از اینکه تنها باشم، میترسم؟ ۲. آیا من از تنهایی خودم لذت میبرم؟ ۳. آيا در زندگی من هدف و معنایی وجود داره که دلخوشی من باشه؟ ۴. آیا من خودم را دوست دارم؟ چقدر به خودم توجه میکنم؟ ۵. آیا من از لحاظ محبت، خودم را سیراب کردم یا منتظر عشق و توجه شخص بیرونی هستم؟ لطفا به این تمرین با دقت جواب بدید و بعد نتیجه را برامون بنویسید.در هنگام انجام تمرین با خودتون صادق باشید.

۱۴۰۳/۰۱/۰۶، ۱۰:۲۷

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز