تبادل نظر

رابطه
yasi_sheytunak360
تعداد پست: 1
1480 بازدید
عنوان تاپیک

رابطه

من توی ماه چهارمه با یه نفر آشنا شدم و قصدمونم ازدواج بود اما حین رابطه گاهی حس میکردم عمیقا درک نمیشم، اذیت میشدم زیاد، و چون تو زندگیم بارها از بچگی مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته بودم متوجه نبودم که هرچند با رضایت من نبوده اما انگار منو تنوع طلب کرده و من ناخودآگاه بدون اینکه به این مطلب آگاه باشم کشیده شدم سمت یه پسر دگ و طرف مقابلم فهمید و گفت بهش خیانت کردم، مدتی رابطه کات بود و بعد من تمام تلاشمو کردم که برش گردونم و منو ببخشه، باهم حرف زدیم و اون متوجه شد عمدا نبوده و ناخودآگاه بوده و منم شروع کردم رو خودم کار کردن، خب یه سری کارها که دلم میخواست برام انجام بده مثل هدیه خریدن، مثل تبریک تولدم و درک من زمان پریود و حال بدم نبود، الآن هم هنوز گاهی نیس. ایشون میگه باید قوی باشم و محکم، و مرتب سر هر خواسته ای که ازش دارم و توجهی که ازش میخوام سرکوفت میزنه که تو خیانت کردی و خیانت فراموش نمیشه، میگه باید قبلیو دفن کرد و دوباره ساخت، میگه با رفتارهات یادم میندازی در حالیک میخوام فراموش کنم، و من واقعا دگ نمیدونم چکار کنم، ازم خواست از یه مشاور خانواده کمک بگیرم در مورد خودمون

۱۴۰۲/۰۴/۲۳، ۱۳:۱۳
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

درود بر شما

راجع به موضوعی که مطرح کردید از شما میخوام اپیزود جمعه ۳۰ تیرماه را حتما بشنوید چون مرتبط با سوالیه که مطرح کردید. در این مدت اگر در دوره رایگان تله ها که در وبسایت رادیو بینا منتشر شده، شرکت کنید، اطلاعات بیشتری راجع به خودتون پیدا خواهید کرد. بعد از شرکت در دوره  تله ها و شنیدن اپیزود سی ام تیر، مجددا پیام بگذارید که آیا براتون مفید بود یا خیر.

۱۴۰۲/۰۴/۲۴، ۱۹:۵۴

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
مشاوره
user_26818583 ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ ۲۲:۲۰:۳۴
بیشتر ببینید
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
رابطه
۱۴۰۳/۰۲/۰۴ ۱۳:۰۴:۲۱
چرا هیچ دوستی ندارم؟
۱۴۰۲/۰۶/۰۹ ۲۳:۲۶:۴۴
بیشتر ببینید
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز