تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
dokhtarak ghamgin
تعداد پست: 2
3227 بازدید
عنوان تاپیک

سرنوشت تلخ من

من یک ماه پیش اینجا ی تاپیک نوشتم.من ی خانوم ۳۰ساله هستم که قبلا یکبار جدا شدم.بعدش با ی نفر ی شهر دیگه اشنا شدم به مدت سه سال با هم بودیم.همه جوره هوامو داشت و هر لحظه حواسش به من بود.توی خانوادش ی مقدار مشکل مالی و...پیش امد ولی من کامل در جریان مشکلات زندگیش نبودم.این مدت هر زمانی خودم یا دوستام  دیدیمش بشدت چشم پاک بود و توی سه سال میگفت ناموس برام خیلی مهمه.مدام ابراز علاقه و دلتنگی میکرد و برنامه ریزی برای اینده و طلا میخرید برا ایندمون.این اواخر مشکلاتش خیلی زیاد شد یک ماه پیش سر ی بحث الکی یهو رفت و حرفی که تو این سه سال توی بدترین دعواها نزده بود رو زد و گفت میخوام تنها باشم خداحافظ برا همیشه.من التماسش کردم شکستم خورد شدم نابود شدم فقط ی جنازه متحرک شدم فقط خواستم ی لحظه صداشو بشنوم جوابی نگرفتم ناخواسته گفتم خدا ازت نگذره اه دل شکسته عرش خدارو هم میلرزونه.و اونم خاموش کرد بعد از یک ماه مادرش زنگ زد گریه میکرد پسرمو حلال کن سوخته من باز اون روز مردم ولی چند روز پیش فوت شد .من کلی براش قران خوندم نمیره اما نشد .بعد از فوتش متوجه شدم این یکماه رو با ی دختر بدکاره توی هتل گذروندن و هر شب مست بوده و اتفاقی اتیش سوزی شده و جفتشون مردن .باورم نمیشه کسی که سه سال به من دستم نزد و ناموس اینقد براش مهم بود چطور اینجور شد.الان واقعا حال روحیم خرابه هم از کاری که کرده داغونم هم از مرگش داغونم.اصلا نمیتونم ببخشمش.از ذهنم بیرون نمیره چطور من این همه خاطرات و این کارشو فراموش کنم چطور با مرگش کنار بیام؟تمام غم عالم و ادم رو انگار ریختن تو دلم.تورو خدا بهم راهکار بدید من توی یک ماه دوبار مردم.ی بار وقتی رفت ی بارم وقتی خبر مرگشو دادن.من چجوری کنار بیام افسرده شدم حرف نمیزنم غذا نمیخورم توی یک ماه ۶کیلو کم کردم.از همه مردا میترسم .لطفا کمکم کنید 

۱۴۰۱/۰۷/۰۵، ۲۰:۴۴
dokhtarak ghamgin

چرا جواب منو نمیدید؟

۱۴۰۱/۰۷/۰۷، ۱۷:۱۸
mina_chemis614
تعداد پست: 1

نظر من اینه که به خودتون فرصت بدید، طبیعی هست که این حال رو داشته باشید.

در پاسخ به:

چرا جواب منو نمیدید؟

۱۴۰۱/۰۷/۰۷، ۲۳:۵۶
dokhtarak ghamgin

بدترین حال دنیارو دارم.ی حال توصیف نشدنی که توی سی سال تجربه نکردم😭😭😭

در پاسخ به:

نظر من اینه که به خودتون فرصت بدید، طبیعی هست که این حال رو داشته باشید.

۱۴۰۱/۰۷/۰۸، ۱۱:۳۷
elahe
تعداد پست: 0

سلام عزیزم روزت بخیر

متاسفم که داری این شرایط سخت رو تجربه میکنی 

اول خداروشکر کن که چهره واقعی این شخص رو دیدی و به هر حال همین اندازه که فهمیدی به تو خیانت کرده میتونست در زندگی تو این اتفاق بیفته و شاید اون موقع تو حالت خیلی بدتر از این می‌شد و تو باید این رو بپذیری که خدا خواست که چهره واقعیش رو بهت نشون بده اما در این سه سال به این فکر کن که کلی عشق دادی و عشق گرفتی و رشد کردی که قطعاً در زندگی دوباره همین ارتعاش عشق به تو برمیگرده اما اینبار نه وقتی که آروم شدی با شخصی که بهتر باشه و لیاقت تورو هم داشته باشه 

و مسئله بعدی این هستش که شما مسئول مرگ اون شخص و یا هیچ شخص دیگری نیستی هر کسی در زندگی خودش انتخاب‌های داشته و خودش انتخاب میکنه و مسئول زندگی خودش هست این شخص انتخاب کرد که مسیر زندگیش اینطور باشه و اینجوری زندگیش رو به هر حال طی کنه 

اینکه با شما این طوری رفتار کنه انتخاب‌ خود شخص بود حالا اینکه آه شما گرفته یا جهان هستی به اصطلاح میگن کارمای کاریکاتور کرده به سرعت بهش برگشته هر آن چیزی که میخواد باشه

اما مهم اینه که الان شما چه احساساتی را دارید تجربه میکنید میدونم احساس غم و ناراحتی از دست دادن شخص یک طرف و از طرف دیگه احساس اینکه من را دوست نداشت به من خیانت کرد حالش با من خوب نبود یه جورایی میخواست منو دور بزنه یا تونست منو دور بزنه و ...

این احساس‌ها هم که خشم شما رو چند برابر میکنه یک طرف دیگر احساس دسته دومی که گفتم میتونه به شما آسیب بزنه از این لحاظ که دیگه نتونی به کسی اعتماد کنید از این لحاظ که حالتون با شخص دیگه نتونه خوب بشه 

اینجاست که باید روی خودت کار کنی و این احساسات رو از وجودت خارج کنی

بعد از اینکه این دوره رو تموم کردی باید خودتو از نو بسازی حتما توی دوره پیله که در همین سایت هست شرکت کن کتاب‌هایی که در سایت معرفی شده زندگی دوباره ، راز سایه اینا رو مطالعه کن که بتونی در آینده زندگی خیلی بهتری داشته باشی یعنی زندگی بهتری برای خودت خلق کنی

الان یه سری احساس هایی که داری همه اینها باید بالا بیاد نترس الان وقت این نیست که بگی مثبت باشم شاد باشم اتفاقاً الان زمان سوگواری هست 

اجازه بده که تمام احساس های ترس خشم نفرت رنج و عذاب وجدان و احساس گناه و ... همه اینها بیاد بالا و تخلیه بشه فقط کافیه که آگاه باشی به این احساسات و به خودت سخت نگیری و خودت رو سرزنش نکنی که من باعث این داستان شدم 

بدون اول و آخر هر کسی در این جهان هستی مسئول احساسات خودش هست بنابراین این آقا حتی به احساسات شما هم لطمه زد و یک خانواده را آنطور داغدار کرد پس بزار به حساب اینکه حکمت خداوند بود اون روز اون ساعت فوت کنه 

آدمها زمانی که آگاه می شن میتونن تقدیر خودشون رو عوض کنن و بهتر زندگی کنن اما شخصی که ناآگاه میمونه طبق تقدیر و شعور جهان هستی به هر حال یک روزی به دنیا میاد و تصمیم گرفته شده در عالم کائنات یک روزی هم از دنیا بره ، این که من باعث شدم من نفرینش کردم من دلم شکست این اتفاق براش افتاد بخشی از داستان هست که میتونه درست باشه میتونه هم تقدیر اون شخص بوده باشه بعد از اینکه آرومتر شدی اون شخص رو ببخش و خودت رو هم ببخش  

الان اجازه بده احساسات بیاد بالا سوگواری را انجام بده و بعد سعی کن که ببخشی چون وقتی میبخشی میتونه راه را برای آدمهای بهتر دیگری باز کنی و اونجوری خودت هم سبک تر میشی بعد دوره ها و کتاب‌های داخل سایت را دنبال کن

اون موقع اگر باز هم توی تخلیه احساسات به مشکل برخورد ای پیام بده به هر حال دوستان هستند کمکت می کنن 

امیدوارم که روز به روز حالت بهتر بشه بتونی هر چی زودتر خود واقعیتو پیدا کنی و این ماجرا رو نمیگم فراموش کنی اما بتونی باهاش کنار بیای

در پاسخ به:

بدترین حال دنیارو دارم.ی حال توصیف نشدنی که توی سی سال تجربه نکردم😭😭😭

۱۴۰۱/۰۷/۱۰، ۲۱:۰۸
radio bina
تعداد پست: 0

دوست عزیز در تاپیک قبلی که نوشتی من جواب سوال شمارو دادم. مجددا بررسی کن

۱۴۰۱/۱۲/۱۸، ۱۵:۲۴

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز