تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
samanehshahba147
تعداد پست: 2
1789 بازدید
عنوان تاپیک

وسواس

سلام وقت گرامیتان بخیر

خانومی سی و دو ساله هستم نزدیک به بیست ساله وسواس دارم البته هر وقت ناراحتم وسواسی شدید میشه روحی وجسمی عداب میکشم چند روزی بود به خاطر یک مشکل اعصابم درگیر و ناراحت بود واین ناراحتی باعث شد یک فکر ناجور توذهنم بیاد منو عذاب بده ،موضوع اینه که یکروز تو باع خانوادگی بودیم یهو ی خفاشی از میا ن شاخه ها پرواز کرد همون لحظه یکی از مهمانها گفت چرا از میوه ی باغ می‌خورید من شنیدم که این خفاشها سمی است مریض می‌شود این حرف خیلی منو عذاب دادووسواس فکری وعملیم خیلی شدید شد کل دنیا همون لحظه رو سرم چرخیدبه خاطر ترس وحشتی که از خفاش پیدا کردم باعث شدکه درست یک هفته است خودم را درخانه حبس کردم جرات نگاه کردن به سمت پنجره ،رفتن به حیاط حتی کوچه وخیابان هم ندارم به هر صدایی که می‌شنوم واکنش نشان میدم که خفاشه خسته شدم از چک کردن حیاط وبیرون خونه ، نمیتونم به وسایل حیاطم دست بزنم چون فکر میکنم رو همشون خفاش نشسته وکثیف شدند شبهاهم اصلا نمیتونم  برم بیرون فکر میکنم همه جا خفاش هست لای شاخه هامن همیشه خفاش مثل پرنده های دیگه نگاه میکردم حرف اون مهمون ذهنمو خراب کرد برای یک زن متاهل زندگی در این شرایط خیلی سخت است لطفا راهنماییم کنید.

۱۴۰۲/۰۵/۱۱، ۱۵:۵۵
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

درود بر شما 

متاسفانه  مشکل شما در این فضای محدود و با یک پاراگراف  متنی قابل درمان نیست اما ابتدا از شما خواهشی دارم که صبر و بردباری شمارو میطلبه. در گوگل این عبارت را سرچ کنید:

اختلال وسواس اجباری دکتر مکری

دو درس گفتار راجع به وسواس هست که دکتر مکری راجع بهش مفصلا صحبت کردند. قبل از هر توصیه ای من اول از شما میخوام شناخت کافی نسبت به این مساله خودتون داشته باشید. بعد از اینکه فایل ها را گوش کردید مجددا در همین اتاق برای من پیام بگذارید و برداشت و دیدگاهتون را مجددا بنویسید.

۱۴۰۲/۰۵/۳۱، ۱۸:۳۳

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
سوال
۱۴۰۱/۱۲/۰۱ ۱۴:۲۸:۰۸
تصویر نگاری
۱۴۰۲/۰۶/۱۹ ۱۱:۳۶:۱۷
بیشتر ببینید
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز