تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
zeynabbahman854
تعداد پست: 2
1961 بازدید
عنوان تاپیک

دل یار گوهری

سلام و خسته نباشین

همسر من به مدت یکسال به من خیانت کرده بود که متاسفانه چند روزی هست متوجه شدم.تو این یکسال رفتاراشو شک داشتم اما همش میگفت مشکلات مالی دارم.تا اینکه ی خانمی اومد همه واقعیت گفت رابطه هم داشتن مسافرهای زیادی هم رفتن.من واقعا نمی دونم چیکار کنم دو تا بچه م دارم تصمیم به طلاق گرفتم اما بخاطر بچه هام که کوجیک هستن و هیچکس هم از طرف همسرم نبست بسپارم بهش و خودمم قصد ندارم بچه هامو بیارم چون اون بیشتر خوش گذرانیاش بیشتر میشه

الان میگه برگرد درست میشم به نظر شما من این فرصت بهش بدم هرچند دلخوشی ازش ندارم

۱۴۰۱/۰۸/۰۵، ۲۰:۴۶
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

سلام دوست عزیز. ابتدا باید تصمیم بگیرید برای طلاق واقعا مصمم هستید یا نه، برای گرفتن تصمیم نهایی باید با همسرتون صحبت کنید و واکنش ایشون را ببینید. فرض را بر این میگذاریم که ایشون به دنبال جبران اشتباه خودشون هستن، برای جبران این اشتباه چه کاری انجام خواهند داد؟ در صورت بروز مجدد چنین اشتباهی چه واکنشی از سمت شما ایجاد میشه؟ یعنی به ایشون گفته بشه که اگر این کار تکرار بشه شما چه تصمیمی خواهید گرفت.  تمامی این موارد باید به وضوح و شفاف با همسرتون مطرح بشه ، تمامی احساساتی که به خاطر وجود چنین مساله ای در شما ایجاد شده را برای همسرتون بیان کنید و تخلیه احساسی بشید. بعد از تخلیه احساسی و گفت و گو با همسرتون، در مورد طلاق فکر کنید. در مورد سرپرستی بچه ها باز هم بحث حقوقی مطرح میشه که میتونید توسط راهنمایی یک وکیل نسبت به این کار اقدام کنید. از روی هیجانات تصمیم نگیرید، ابتدا تمام جوانب کار را بسنجید، آیا سرپرستی بچه ها توسط همسرتون، باعث آسیب به بچه ها میشه؟ آیا شما بعد از مدتی پشیمان میشید؟ آيا نگران بچه ها خواهید بود؟ مطالبات شما در صورت طللاق برای مثال مهریه به چه صورتی هست؟ آیا همسر شما قادر به پرداخت مهریه هستین؟ برای زندگی به صورت مستقل و یا تنها آیا به این پول یعنی مهریه نیاز خواهید داشت؟ بنابراین میبینید که قبل هر تصمیمی ما باید ابتدا همه جوانب را بسنجیم. ابتدا لازمه با خودتون خلوت کنید و تمامی این سوالات را از خودتون بپرسید و بعد با رعایت همه جوانب تصمیم بگیرید. تصمیم شما چه طلاق باشه و چه نه، بچه ها در حال حاضر به اندازه تصمیم شما اهمیت دارند چون شما و همسرتون مسئولیت اونها را برعهده گرفتید. اگر از همسرتون جدا شدید، اینکه به قول شما به خوشگذرونی اش ادامه بده یا نه، مساله ای شخصی هست و جزو دغدغه های شما نیست مگراینکه بخواید با سپردن بچه ها به همسرتون از ایشون انتقام بگیرید. بچه ها ابزار نیستند که بخوایم با زیر فشار قرار دادن پدر خانواده، رنج و ظلمی که متحمل شدیم را از این طریق جبران کنیم. به همین دلیل لازمه که احساسات خودتون را کاملا تخلیه کنید و چیزی که ازارتون داده را با همسرتون مطرح کنید. بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل و یک مشاور در این شرایط خیلی میتونه کمکتون کنه، در پروفایل رادیو بینا همکاران ما میتونن به صورت انلاین و یا حضوری شمارو راهنمایی کنن. هر سوالی در خصوص مشخصات تماس این عزیزان داشتید مجددا اینجا پیام بگذارید.

۱۴۰۱/۰۸/۰۷، ۱۱:۲۳

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز