تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
آرزو
تعداد پست: 5
3063 بازدید
عنوان تاپیک

تنهایی

سلام 

من قبلا هم داستانم رو گذاشتم و جوابی نگرفتم 

من بعد از ۱سال و نیم از دوست پسرم جدا شدم خونوادش موافقت نکردن و فکر میکرد نمیتونیم آینده ای با هم داشته باشیم من واقعا عاشقشم اونم همینطور حتی بعد از جدایی حال اون بدتر بود من چندباری زنگ زدم ولی اون نخواست که برگرده و دست کشیدم بعد از اون چند باری خودش تماس گرفت ولی من جواب ندادم و دائم پیگیر حالم بود از دوستانم ولی الان دیگه خبری ازش نیست بیشتر از ۲۰ روز از جداییمون گذشته و از دوستش شنیدم که حال بدی داره 

نمیدونم دوباره برمیگرده سمت من یا نه رابطه خوبی داشتیم فراموشیش خیلی سخته هر صبح با تپش قلب و یاد اون از خواب بیدار میشم 

۱۴۰۱/۰۶/۱۱، ۱۰:۰۶
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radiobina
تعداد پست: 0

آرزوی عزیز! لطفا پادکست چطور چیزی که آزارم میده را رها کنم، را در وبسایت رادیو بینا یا کانال تلگرام ما گوش کن. دلتنگی در شرایط فعلی خیلی طبیعیه، یک سری هورمون ها در شما ایجاد شده مثل اکسی توسین که هورمون شادی اوره و بهش هورمون عشق میگن. خصوصا وقتی در کنار شخصی هستیم که دوستش داریم. حالا بعد این ۲۰ روز که گفتی جدا شدید، طبیعیه که نبود این هورمون اذیتت میکنه. اما جدا از بحث هورمون، توی مسیر رابطه نشیب و فراز وجود داره، اما میدونستی که وجود همین آدم‌هایی که میان و میرن چقدر به خودشناسی ما کمک میکنه؟ ما متوجه ترسهامون میشیم، مثلا ترس از دست دادن، ترس وابستگی، و ترس های دیگه، کم کم یاد میگیریم چاقوی جراحی را برداریم و خودمونو جراحی کنیم. یاد میگیریم دوست داشته باشیم، دلتنگ شبیم ، غصه بخوریم، اشک بریزیم اما همچنان روی خودمون کار کنیم. اجازه ندیم هیچ ادمی، همه‌ی زندگی مارو سمت توجه خودش بگیره، وقتی من قوی باشم، سرگرمی و لذت های خودم را داشته باشم، واسه اینده‌ام پلن و هدف داشته باشم. درسته! وقتی یکی ترکم میکنه باز هم غصه میخورم، باز هم اشک میریزم. اما غصه و اشک کسی که برای زندگیش هدف داره با غصه و اشک کسی که همه زندگیش با دوست داشتن یکی دیگه خلاصه کرده، خیلی فرق داره. تو اون تفاوت را ایجاد کن، دلتنگش باش ، اما روی مرزهای جدیدت کار کن، روی معیارهایی که میخوای پارتنرت داشته باشه تجدید نظر کن، به چه شخصی نیاز داری؟ بنویسیش! بهت پیشنهاد میکنم در ورکشاپ پیله رادیو بینا ثبت نام کنی. رایگانه!: 

۱۴۰۱/۰۶/۱۲، ۱۹:۳۰

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
درد و دل
۱۴۰۲/۰۶/۱۲ ۰۹:۳۴:۲۴
از اشتباهاتم درس نمیگیرم
۱۴۰۲/۰۲/۲۷ ۲۰:۲۰:۳۷
پیش از ازدواج
۱۴۰۲/۰۳/۰۸ ۱۲:۲۱:۵۰
بیشتر ببینید
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز