تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
user_92138230
تعداد پست: 2
125 بازدید
عنوان تاپیک

Zahra

سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه من ۳ سال هست که درگیر بیماری افسردگی هستم و مالیخولیا بعد از این که چاکرا درمانی کردم و کلی کتاب درمورد علوم غریبه و کلی چیزا خوندم حتی اشتباها به پیشنهاد مربیم پیش دعا نویس هم رفتم جواب نگرفتم رفتم پیش دکتر حق شناس که در جلسه اول پرفسور حق شناس برای من یه نامه نوشت و منو معرفی کردن به دکتری که میشناختن رفتم و داروهایی که به من میدادن خیلی خیلی زیاد بودن خواب آور بودن فعالتم خیلی کم بود و همش خواب بودم دوزش زیاد میشد و میگفتم دکتر لطفا کمترش کنید یک داروی دیگر اضافه میکردن دستم رو کج میگرفتم مثل دور از جون فلج ها اصلا حرف نمیزدم بیشتر تو فکر میرفتم یه روز دیگه تصمیم گرفتم که دارو نخورم سه ماه همه داروهامو قط کردم همش استفراغ میکردم هر چی میخوردم چندین بار دکتر رفتم و دارو و اینا تا این که دکتر ترابی بهم گفت که بخاطر اضطراب بوده و نباید دارو رو قط میکردی و منو فرستادن پیش دکتر مغز و اعصاب دیگری دکتر تا مشکل منو فهمیدن دوباره میخواستن داروهای قبلیم رو بنویسن ایندفعه مامانم منو برده بود دکتر زدم زیر گریه گفت باشه اصلا نمینویسم یه داروی دیگه نوشتن البته من چندین تا از اون قرص میخوردم الان میخواستن یه دونه بنویسن الان فکرم درگیر اینه که دکتر قبلیم یه دستگاهی اوردن tdcs از دانشگاه فرانسه اوردن نوشته بودن بدون دارو هم میشه که خوب بشم بنظرتون خوبه که من دوباره برم پیش دکتر قبلیم مامانم که نمیزاره ولی خودم میتونم برم دارم داروهامو کم میکنم کم کم ولی خیلی بد هست بازم عصبی میشم و گریه میکنم افسردگی هست نمیدونم چیکار کنم مشاوره هم خیلی رفتم تا حدودی جواب داده ولی خیلی زیاد گرون هستن اگر تونستین به من کمک کنید ممنون میشوم

۱۴۰۳/۰۲/۰۱، ۲۰:۳۵

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز