تبادل نظر

اهمالکاری
تعداد پست: 2
332 بازدید
عنوان تاپیک

اهمالکاری

مریم جون من از صبی ک ۶ پامیشم میرم مدرسه تا ۳ ک میام میخوابم تا ۱۰ شب بعد ک بیدار میشم با گوشی ام هیچ کاری نمیکنم و به سختی میرم حموم ب سختی میرم بیرون به سختی میرم درس بخونم تقریبا هیچ کاری نمیکنم کلی کار نکرده دارم و فقط فک میکنم و اهنگ گوش میدم الان کنکور دارم زبانم ول کردم کار خاصی ام نمیکنم چیکار کنم از این خواب زیاد خلاص شم؟

۱۴۰۲/۱۱/۲۰، ۱۵:۵۵
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

درود بر شما دوست عزیز یکی از دلایل خستگی شما به دلیل استفاده از گوشی همراه در هنگام شب خصوصا ساعات نزدیک به خوابه از مدرسه که برمیگردید، لطفا نخوابید ، نهایتاگه خسته هستید ساعت را روی الارم بگذارید و نیم ساعت همینکه چشمهاتون بسته باشه و ریلکس بشید کافیه ساعت نزدیک به خواب ، نور اتاق را کم کنید، ۲ ساعت قبل خواب از گوشی همراه استفاده نکنید برای ایجاد انگیزه، در دفترتون هدف هاتون را بنویسید مثلا بعد از قبولی در کنکور چه اتفاقاتی در انتظارتونه، یا اگر زبان انگلیسی بخونید، چه شانس هایی در اینده دارید، اگر بتونید از اینده یک چشم انداز کلی ترسیم کنید، انگیزه بالا میره. اگر صبح ها مسیر خانه تا مدرسه را کمی پیاده روی کنید تا افتاب بهتون بخوره، این هم در خواب تاثیر داره

۱۴۰۲/۱۱/۲۱، ۱۴:۴۴

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز