تبادل نظر

افسردگی
تعداد پست: 2
329 بازدید
عنوان تاپیک

افسردگی

سلام مریم جون امیدوارم که همیشه خوب و عالی باشین امیدوارم ک بتونم جوابی ازتون بگیرم تقریبا ۱۹ سالمه دوسال ترک تحصیل بودم چون خانوادم نذاشت ادامه بدم تو دبیرستان معدلم از هشتم به بعد افت کرده بود و حال سلامت و روح و روانم هیچ وقت خوب نبود الان با اینکه از پشت این ویترین بدون اینکه خودم و نشون بدم میتونم بگم پسرعموم تو ۱۲ سالگی بهم تجاوز کرد و من هنوز که هنوزه فک میکنم نتونستم شخصیت خوب و سالمی ک میخوام و داشته باشم این سال ها برای فرار از دعوا ها و کتکای پدرو مادرم تنها راه نجاتم و استراحتم مدرسه بوده و نه صرفا درس خوندن الان ۱۹ سالمه دارم از استرس اینکه هنوز برای کنکور کاری نکردم و برای درس خوندن تمرکز ندارم و اراده ی هیچ کاری و ندارم دارم میمیرم شبا خوابم نمیبره و چندین ساله این وضعیت منه من محبتی از خانوادم ندیدم همونطور ک از دوره تله هت فهمیدم من خیلی تله ها دارم و نمیدونم با این باز سنگین چیکار کنم الان ک این و مینویسم جیبم خالی از پول و دورم خالی از دوست و کنارم خالی از خانواده ی واقعی من موندم و کلی کمبود و وابستگی و احساساتی ک دارم خفه ان میکنن من چیکار کنم من چجوری شروع کنم از کجا شروع کنم من الان باید چیکار کنم زمان داره همینجور از دستم میره و کاری نمیکنم و این دیوونم میکنه نمیدونم چرا از کار کردن بیرون خجالت میکشم از رفتن تو مغازه یا جایی تنهایی خجالت میکشم تو مدرسه تنهام و

۱۴۰۲/۱۱/۲۰، ۱۵:۱۸
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

سلام به رادیو بینا ایمیل بزنید و عنوان را بنویسید: افسردگی radiobinaaa@@gmail.com

۱۴۰۲/۱۱/۲۱، ۱۴:۴۷

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز