تبادل نظر

https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
user_72515280
تعداد پست: 1
250 بازدید
عنوان تاپیک

فرزند طلاق

سلام وقت بخیر اول از همه تشکر کنم از تمامه کسانی که کمک میکنن این اطلاعاته مفیدو در اختیار ما میزارن. محمد هستم،پسر ۴ساله دارم که حدود ۴ساله از همسرم جدا شدم (در حاله حاضر با پدر(۷۰ساله) و مادرم(۶۰ساله) زندگی میکنم )خیلی نگرانه اینده و تربیته فرزندم هستم،شغلم جوریه که وقته زیادی از روزو ازم میگیر وقتیم از سر کار میام با اینکه خیلی خستم سعی میکنم براش وقت بزارم،نمیخوام در اینده پدری بی مسولیتی باشم.ممنون میشم اگر در این مورد منو راهنمایی کنید که چه کلاسهایی ثبت نام کنم یا براش چکار کنم که بتونم یه فرزند خوب و سالم با انگیزه و قوی تحویل جامعه بدم که در اینده بتوته رو پا خودش وایسه.

۱۴۰۲/۱۱/۲۰، ۱۲:۵۱
https://forum.radiobina.net/public/new/img/user-square.svg
radio bina
تعداد پست: 0

درود بر شما چند ویژگی در کودکی هست که اگر بتونید در فرزندتون تقویت کنید، کمک بزرگی بهش کردید اولین مورد: مهارت تعامل اجتماعیه، سعی کنید فرزندتون را در جمع ها و ارتباطات قرار بدید تا بتونه با چالش های تعاملات اشنا بشه، دوست پیدا کنه و مهارت اجتماعیش را گسنرده کنه مورد دوم که هدیه شما به فرزندتون خواهد بود و روزی سپاسگذار شما ، اینه که یک هنر، ورزش و یادگیری زبان دوم را در طول سال های زندگیش برنامه ریزی کنید. هنر مثل نواختن ساز، آواز، کارهای هنری مثل نقاشی، سفالگری و ... باعث ایجاد معنا در زندگی فرزندتون میشه. حتی اگر در اینده مجبور باشه کاری را انجام بده که دوستش نداره و فقط به خاطر درامد یک شغل، سرگرمم باشه، هنر باعث میشه هرگز از تلاطم زندگی و خستگی شغلش، درماند نشه، هنری که ارومش کنه و در تنهایی باهاش مشغول باشه. مورد بعدی ورزش هست، مهم نیست چه ورزشی، اما از همین سن زیر نظر مربی مخصوص کودکان، عادت تحرک را در فرزندتون ایجاد کنید، تحرک بدنی، سلامت جسم و روان فرزندتون را در آینده تضمین میکنه. و درنهایت یادگیری زبان انگلیسی که هر روز نیاز بیشتری بهش احساس میشه. این چند موردی که خدمتتون نوشتم، آینده فرزندتون را تضمین میکنه، اما از همه مهمتر، سعی کنید با فرزندتون بیشتر صحبت کنید، حال که جای خالی مادر حس میشه، خوبه وقتی که با فرزندتون اختصاص میدید، کیفیت بیشتری داشته باشه. مادران نسبت به پدران بیشتر با بچه ها صحبت میکنند و به همین دلیل ممکنه اگر فرزندتون با مادر کمتر ارتباط داره، این خلا را حس کنه. در کنار این مورد به فرزندتون اجازه بدید که مادر را هم ملاقات کنند تا بتونن از محبت کافی شما و همسر سابقتون، بهره مند بشند.

۱۴۰۲/۱۱/۲۱، ۱۴:۵۷

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید
کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات انجمن درد دل رادیو بینا می باشید
جدیدترین تاپیک های 2 روز گذشته
پر بازدید ترین تاپیک های امروز
داغ ترین های تاپیک های 2 روز گذشته
داغ ترین های تاپیک های امروز